بهسازان آی تی اولین ارائه کننده سرویس تلفن خارج از کشور عتبات عالیات با نازلترین قیمت
انواع سرویس های تلفن بین الملل متنوع اعتباری نامحدود و مدت دار کارت تلفن خارجه و سرویس های تک کشوری و عتبات عالیات
تماس ارزان با خارج از کشور با تلفن بین الملل بهسازان آی تی
سرویس های رایگان تماس سریع و سرویس بدون پین بر روی کلیه پکیج ها


اطلاعیه

03
اعمال تعرفه های جدید مخابرات از ابتدای سه ماهه دوم 94
چکیده: به اطلاع کلیه مشتریان گرامی و کاربران عزیز می رساند با توجه به تغییر نرخ مخابرات و اطلاعیه شرکت زیر ساخت مبنی به افزایش قیمت نرخ مکالمات بین الملل کلیه شرکت ها موظف به اعمال نرخ های جدید از تاریخ 94/04/03 ساعت 12 ظهر میباشند. از اینرو بهسازان آی تی نیز با توجه به توضیح مذکور از تاریخ یاد شده نسبت به افرایش قیمت تعرفه ای مکالمات بین الملل بر روی کلی... ادامه »
عملیات: ارسال به دوستان | پیوست | نظرات (0) RSS comment feed | کد خبر: 22
16
افزایش قیمت نرخ مکالمات بین الملل کلیه سرویس ها
چکیده: با توجه به افزایش قیمت نرخ مکالمات اعلام شده از سوی مخابرات در تاریخ 92/01/17 به اطلاع کلیه مشتریان بهسازان آی تی میرساند که قیمت ها و نرخ مکالمات جدید تا پایان وقت اداری تاریخ یاد شده بر روی کلیه سرویس های اعتباری نامحدود و مدت دار - تک کشوری - عتبات عالیات همچنین کارت تلفن بین الملل لحاظ خواهد شد. همچنین به استحضار میرساند به دلیل افزایش شدید قی... ادامه »
عملیات: ارسال به دوستان | پیوست | نظرات (0) RSS comment feed | کد خبر: 9
20
اطلاعیه تلفن بین الملل بهسازان آی تی در مورد سایتهای مشابه
چکیده: *هشدار* بدین وسیله به اطلاع مشتریان محترم بهسازان آی تی میرساند که این موسسه هیچ گونه شعب و یا سایت مشابه دیگری ندارد و سایتهایی نظیر Behsazan.net  که به هر نحو دارای مشابهت اسمی بوده و اقدام به فروش محصولات مشابه نموده اند هیچگونه رابطه ای با این موسسه ندارند از اینرو مسئولیت هرگونه خرید از سایت های فوق الذکر و یا مشابه متوجه بهسازان آی تی ن... ادامه »
کارت تلفن قابل استفاده از موبایل و تلفن ثابت